Kemplast - Producent kołków do styropianu, łączników izolacji

Kemplast to niewielka firma, posiadająca swoją siedzibę w Witkowicach ( gmina Kęty,  woj. Małopolskie ). Swą działalność rozpoczęła w 1998 roku. Mimo że nasza firma jest dosyć mała to jesteśmy jednym z największych polskich producentów łączników mocowania izolacji. Dzięki naszej stronie internetowej i oraz  sprzedaży  internetowej  możemy docierać do klientów z całej Polski.

Jesteśmy nowoczesną, dynamiczne rozwijającą się firmą. Wyrób naszych produktów dokonywany jest na  nowoczesnym parku maszynowym, dzięki czemu możemy zagwarantować trwałość i bardzo dobrą jakość naszych produktów. Surowiec, który używamy przy produkcji, pozyskiwany jest od najlepszych polskich producentów polipropylenu, gdyż na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszego klienta.

Staramy się dbać o naszego kontrahenta, nasze biuro obsługi klienta zapewni Państwu kompleksowe usługi w zakresie doradztwa. Dodatkowo na naszej stronie internetowej można znaleźć różne poradniki i opisy, dzięki czemu nasz potencjalny klient będzie mógł rozwiać wszystkie swoje wątpliwości.


Kołki do styropianuKołki do styropianu, zwane również łącznikami izolacji, to nasz główny, priorytetowy produkt. W naszej ofercie posiadamy  4 rodzaje tych produktów.  Dzielimy je na plastikowe (od 7cm do 30cm) oraz metalowe (od 12cm do 30cm). Kołki  od 20 cm do 30 cm posiadają wydłużoną strefę rozpierania, dzięki czemu skutecznie mocują termoizolację z płyt styropianowych lub płyt z wełny mineralnej do podłoża, np. z cegły ceramicznej, cegły silikatowej lub ceramicznej kratówki oraz betonu komórkowego (gazobeton). Do produkcji kołków stosujemy materiały pochodzące od najlepszych polskich producentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką trwałość produktu. Nie używamy żadnych zamienników z Chin, mogą to potwierdzić nasi stali klienci. Jakość naszych kołków widać na każdym zdjęciu na naszej stronie czy sklepie.

Nie ograniczamy się wyłącznie do produkcji kołków do montażu styropianu. W swej ofercie posiadamy również siatkę w włókna szklanego, która jest podstawą każdej izolacji cieplnej. Stworzona z włókien szklanych oraz pokryta impregnatem zapewnia dużą wytrzymałość na korozję chemiczną oraz zapobiega pęknięciom.

Kolejny produkt, który mamy w ofercie naszego sklepu internetowego to zaślepki styropianowe zwane również krążkami styropianowymi. W tym przypadku dostawcą surowca jest firma Swisspor Polska. Owe zaślepki styropianowe używa się, aby uniknąć powstawania mostków termicznych w miejscu mocowania styropianu za pomocą naszych kołków (łączników) do styropianu. Ponadto w sprzedaży posiadamy frez do styropianu, który służy do wycinania otworów pod zaślepki (krążki) styropianowe. Dla naszych klientów posiadamy specjalną ofertę: przy zakupie zaślepek w ilości powyżej 2000 sztuk , frez dajemy gratis.Dystanse do zbrojeń

W swej ofercie posiadamy również 8 rodzajów dystansów do zbrojeń podzielonych na 2 grupy: pierwsza to dystanse punktowe do zbrojeń poziomych – baryłka. Są to dystanse do stropów, stosowane do wszystkich szalunków wykonanych ze sklejki, desek oraz deskowań drobno i wielkowymiarowych. Druga grupa to dystanse do zbrojeń pionowych gwiazdka. Są one stosowane do pionowych zbrojeń (dystans do ścian). Charakteryzują się  stabilną konstrukcją dystansu, więc można go stosować na prętach różnej grubości 6-22mm. Nasz dystans do zbrojeń gwarantuje minimalny kontakt z szalunkiem i doskonały przepływ betonu.

Podkładka do wełny to kolejny produkt w ofercie naszego sklepu internetowego. Służy ona do mocowania wełny mineralnej. Charakteryzuje się łatwością montażu wełny mineralnej za pomocą gwoździa w płytach OSB i drewnie. Jako producent gwarantujemy trwałość i wysoką jakość podkładki do wełny.

Przy montażu styropianu i wełny mineralnej w płytach OSB i drewnie warto stosować  talerzyki dociskowe, które skutecznie chroni ą przed korozją oraz eliminują występowanie mostków termicznych. W naszej ofercie posiadamy jedynie jeden rodzaj tego produktu.

Kolejnym produktem w naszej bogatej ofercie są listwy do klinkieru 8x10cm oraz 10x10cm. Znajdują one zastosowanie przy układaniu cegły klinkierowej na elewacjach domów oraz przy budowie murków i słupków ogrodzeniowych.


Więcej informacji na stronie www.kemplast.pl